Știri și evenimente

05-04-2019

Anunț concurs pentru postul de referent, clasa III, grad profesional debutant -Asistență Socială

Concurs de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de Referent, clasa III, grad profesional debutant - Asistență Socială - Compartimentul Asistenți Sociali, Stare Civilă, Resurse Umane, Arhivă din aparatul de specialitate.

05-04-2019

Anunț post contractual - muncitor calificat IV - Fochist în compartimentul deservire

Primăria comunei Sănduleni, jud. Bacău, organizează la sediul primăriei concurs pentru ocuparea unui post contractual pe durată nedeterminată de muncitor calificat IV - Fochist în compartimentul deservire din cadrul primăriei Sănduleni, în data de 02.05, ora 10:00, probă scrisă și în data de 07.05.2019, ora 10:00 interviul.

Condiții de participare regăsiți în fișierul atașat.