Licitații și anunțuri

Anunț licitație privind procedura de închiriere

Primăria Comunei Sănduleni, Județul Bacău, anunță că în data de 26 februarie 2021 ora 10ºº,oferta câștigătoare a licitației privind  procedura de închiriere prin atribuire directă a trupurilor de pășune ce aparțin domeniului privat al comunei Sănduleni este a ASOCIAȚIEI CRESCĂTORILOR DE ANIMALE SĂNDULENI cu sediul în comuna SĂNDULENI, sat.STUFU, Județul BACĂU.

Anunț licitație-închiriere pășune

Primăria Comunei Sănduleni, Județul Bacău, organizează la sediul primăriei procedura de închiriere prin atribuire directă a trupurilor de pășune ce aparțin domeniului privat al comunei Sănduleni în data de 26 februarie 2021 ora 10ºº.

Trupurile de pășune supuse închirierii, calendarul procedurii, valoarea chiriei, condițiile de participare și contractul cadru sunt afișate la adresa www.primariasanduleni.ro.

Informații suplimentare se pot obține de la tel/fax-0234335000, mail contact@primariasanduleni.ro.